SalzburgerLand Card - karta pro celou dovolenou

Aktuality
REGIONY: Zážitková karta pro Salcbursko

REGIONY: Zážitková karta pro Salcbursko

14.4.2017

Jaké by to bylo navštívit jedinečné 360° panoramatické kino centra národního parku v Mittersillu? Co takhle procházku Lichtenštejnskou soutěskou? Nebo jízda po Grossglockner vysokohorské silnici? Ať tak či tak: zážitková karta Salcburska to umožňuje.

Tato karta se už léta těší velké oblibě mezi návštěvníky salcburského regionu i samotného města Salcburk. Přibližně 190 výletních cílů, přírodních divů, hradů, dolů, muzeí, koupališť, lanovek může být s touto all-inclusive kartou zdarma navštíveno.

Rodinný výlet do hor, prozkoumat výšky a strávit čas společně - k tomu slouží volné jízdy salcburskými lanovkami: kupříkladu lanovky na Zwölferhorn v St. Gilgen u jezera Wolfgangsee, Wildkogelbahn v Neukirchenu, či Großeckbahn v Mauterndorfu v oblasti Lungau. S kartou ale nemusíte jen na vrcholky, ale také do netradičního ZOO parku ve Fusch-Ferleiten, na letní sáňkařskou dráhu v Abtenau nebo do lázní Alpen Therme v Gasteinu.

NOVĚ: S kartou letos také na panoramatickou silnici Grossglockner Hochalpenstrasee

V kartě pro salcburský region je zahrnut také den (24 hodin) v hlavním městě Salcburku, nebo – novinka sezony 2017 - jízda po unikátní vysokohorské silnici Grossglocknerstrasse.

Barokní město Salzburg okouzluje své návštěvníky jedinečnou siluetou pevnosti, katedrály a kostelních věží. Ať už zdoláte pevnost, navštívíte vodní hrátky v Hellbrunnu, nebo vyjedete na Mönchsberg kvůli muzeu moderny: všechny památky Vás povedou na vzrušující cestě po historii města.

Kdo se chce dostat přímo do centra největšího rakouského národního parku, tomu je doporučena jízda po malebné vysokohorské silnici Grossglockner Hochalpenstrasse, jedné z nejkrásnějších cest v Evropě. 48 kilometrů a 36 značených zatáček zavede návštěvníky do národního parku Hohe Tauern. Na objevení čekají podél silnice na 12-ti místech také muzea, naučné a scénické stezky, výstavy, dětská hřiště, vodopády a informační centra.

Ceny pro sezonu 2017 a atraktivní rodinný bonus

Karta je k dispozici ve variantě na 6 nebo 12 dnů a je platná v období od 1. května do 26. října 2017. Přesto, že se ceny pro dospělé oproti předchozímu roku navýšily o € 4, resp. € 5, případné úspory jsou v případě aktivního trávení dovolené stále velké – můžete ušetřit desítky až stovky eur. Zvlášť velké rodiny mají důvod k přemýšlení, neboť třetí a každé další dítě od 6 do 15 let získává all-inclusive kartu zdarma.

Detaily ke kartě