Ubytování / zájezd: Hotel Norica

Hotel Norica, Rakousko, Salzbursko, Gastein - Bad Gastein - Bad Hofgastein, Bad Hofgastein, 12.3.2018, Polopenze
Hotel Norica
Tip
Termín:
12.3. – 14.3.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:123127722
5 940 Kč (-0 %)
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sporthotel Norica
Poloha

na pěší zóně v Bad Hofgasteinu, u lázeňského parku.

USP

hotel s vyhlášenou kuchyní
denně vstup zdarma do lázní Alpentherme Gastein
Popis hotelu

Komfortní hotel s vyhlášenou kuchyní a přímým přístupem do alpských lázní Gastein.

Vybavení

hotel se 100 pokoji, s panoramatickou restaurací s otevřenou kuchyní, hotelovým barem, kavárnou a knihovnou. 3 výtahy. Lyžárna a sušárna s uzamykatelnými skiboxy na lyže.

Ubytování (A)

Dvoulůžkové pokoje (A2B): vybaveny jsou fénem, rádiem, telefonem, trezorem, posezením, kabelovou TV, WC a vanou nebo sprchou.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): prostornější, bez posezení, navíc balkon, jinak stejné vybavení jako A2B.

Dvoulůžkové pokoje (A2D): bez posezení, sprcha, mansarda, jinak jako A2B.

Jednolůžkové pokoje (A1A): se sprchou, bez posezení, jinak jako A2B.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Bohatá snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 4 chodech. Denně střídavě saláty, předkrmy a zákusky formou bufetových stolů. 1x týdně speciality formou bufetových stolů a slavnostní večeře. Vánoční a silvestrovské menu (31.12. včetně půlnočního občerstvení). 9.12.-2.4. denně odpolední svačina. 25.12., 6.1. a 13.1. slavnostní večeře o 5 chodech. 14.2. podávání rybích pokrmů formou bufetových stolů - fakultativně za poplatek (40 €/dospělá osoba od 15 let, platba na místě).

Internet
WiFi na pokojích a v lobby zdarma.
Wellness
zdarma: nová relaxační a spa zóna (cca 1600 m2) s termálním krytým bazénem (8 x 12 m, 32 °C) 7.00–20.00 h., infrakabina, 3 sauny (50 °C, 60 °C a 90 °C), parní lázeň, relaxační sprchy a 3 odpočívárny (15.00 - 19.00 h.). Spojení chodbou s lázněmi Alpentherme Gastein (možnost jít v županu), kde naleznete saunové městečko (5 vnitřních saun – infračervená, biosauna a finská sauna, laconium, parní lázeň, prostorné relaxační místnosti). Elegantní saunová zóna jen pro dámy, rodinná část se skluzavkami, proudícím kanálem, multimediální zážitkový dóm, místnost s TV a videem a zóna pro malé děti. Samostatná relaxační a wellness zóna s termálním vnitřním a venkovním bazénem, sportovním bazénem, bazénem s vodními tryskami, perličkovými lehátky, gejzíry, aj. Za poplatek: kosmetické a léčebné procedury.
Info

parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Bad Hofgastein (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 11 €/den; lázeňská taxa: cca 2,20 € na den/os. od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 23.12.-5.1., 10.2.-23.2. sobota/7 nocí, 6.1.-9.2. pondělí, úterý, středa, sobota, neděle/3 noci, 24.2.-2.4. pondělí, úterý, středa, sobota, neděle/2 noci.

Ušetřete (A)

Výhodný termín: 5=4 při příjezdu 1.11.-18.12.2017 a 3.3.-28.3.2018 (vyjma čtvrtka a pátka), 7=6 při příjezdu 23.12.2017 a 13.1.-3.2.2018 (vyjma čtvrtka a pátka).

Dětská sleva (A)

A2B: 2 dosp. + 1 dítě (2–6,99 let) 100% na přistýlce. A2C: 2 dosp. + 1–2 děti (2–6,99 let) 100% na přistýlce. A1A: 1 dosp. + 1 dítě (2–6,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Info pro lyžaře

Vlek/lanovka: lanovka Schloßalmbahn cca 750 m

Sjezdovka: cca 750 m

Běžecká stopa: cca 200 m (Alpenparkloipe)

Skibus: cca 50 m

Půjčovna lyží: cca 750 m

Lyžařská škola: cca 750 m

Cena zájezdu zahrnuje
Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Děti

dětská postýlka do 2 let zdarma (nutná rezervace, vyžádání v CK).

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČO 25773283. Obchodní značka: Neckermann

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK