Ubytování / zájezd: Gasthof Pfandl

Gasthof Pfandl, Rakousko, Horní Rakousy, Dachstein West, Bad Ischl, 1.6.2018, Snídaně
Gasthof Pfandl
Termín:
1.6. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:136038529
950 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bad Ischl, Gasthof Pfandl - léto
Ubytování

útulné dvoulůžkové pokoje cca 18 m2, s možností 2 přistýlek se sprchou a WC, TV.
Dětská postýlka je na vyžádání a je zdarma.
Minimální pobyt 4 dny / 3 noci.

Poloha

Atraktivní region Horní Rakousko nabízí jedinečnou kombinaci pobytu, a to relax na plážích jezer a aktivní pobyt v okolních horách. Z hornorakouských jezer jsou zejména u jachtařů oblíbená jezera Attersee a Traunsee, k nejteplejším patří Mondsee a sousední Irrsee. Perlami Solné komory jsou Wolfgangsee a Halštatské jezero. Přírodní klenot Národní parku Vápencové Alpy(Nationalpark Kalkalpen) se nachází na jihu Horních Rakous a pyšní se vzácnými živočišnými druhy a malebnými oblastmi pro pěší turistiku (Ennstal, Pyhrn-Priel a Steyrtal). Cyklotrasy: Enžská stezka, Innská stezka, Mozartova cyklostezka (www.radfahren.at).

Bad Ischl je lázeňské středisko, které patřilo ve druhé polovině 19. století k nejnavštěvovanějším lázním v Evropě. K mezinárodní proslulosti přispěl i předposlední habsburský panovník František Josef I, který si město na soutoku řek Ischl a Traun natolik oblíbil, že si zde nechal postavit v centru letní rezidenci (Kaiser Villa) v biedermeierovském stylu a zde se i zasnoubil s populární princeznou Sissi. Šestnáctiletá dcera bavorského arcivévody Maxmiliána jej okouzlila natolik, že farář místního kostela již druhý den po seznámení požehnal mladému páru snoubenců. Z této romantické historie žije město dodnes. Traduje se také, že dobré zdraví „prince ze soli“, jak byl císař v dětství nazýván, bylo přisuzováno pobytu jeho matky Žofie v Ischlu v době těhotenství. Císařské město je protkáno sítí malých a romantických uliček a říčka Traun svou nádhernou barvou dotváří zdejší romantiku. Vila známého skladatele Franze Lehára stojí na břehu říčky. Za návštěvu stojí známá cukrárna Zauner v uličce Pfarrgasse, kterou s oblibou navštěvoval císařský pár.

Poloha: Rodinný penzion Pfandl leží cca 2 km od městečka Bad Ischl směrem k jezeru Wolfgangsee (cca 8 km). Má výbornou regionální kuchyň a rodinná atmosféra i přátelský personál vám zajistí pohodovou dovolenou. Zastávka autobusu do Bad Ischlu je 150 metrů, rovněž tak obchody.

Stravování

bufetová snídaně, večeře - výběr ze dvou variant 3chodového menu za příplatek

Vybavení

restaurace s místní kuchyní, pivní zahrada, dětské hřiště, parkoviště.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní, pobytovou taxu, Salzkammergut Erlebnis Card (slevová karta), parkovací místo, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Večeře 195 Kč/ 1 večeře.
Domácí mazlíčci vítáni - 5 €/ den, platba na místě.

Salzkammergut Erlebnis Card (slevová karta)

Karta Salzkammergut Erlebniscard – karta s množstvím slev až do 30 % z více než 110 atrakcí, např. výlet lodí po jezeře, jízdenka na horské vlaky, vstup do muzeí, vstup do solných dolů a další.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČO 25709992. Obchodní značka: Bena Tour
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK