Ubytování / zájezd: Strandhotel Weyregg

Strandhotel Weyregg, Rakousko, Horní Rakousy, 25.8.2018, Snídaně
Strandhotel Weyregg
Tip
Termín:
25.8. – 26.8.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:133450955
1 050 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Weyregg, Strandhotel Weyregg*** (jezero Attersee) - léto
Ubytování

útulné dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (cca 30 m2), s vlastním soc. zařízením, balkonem, TV, telefonem, trezorem. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.
Minimální doby pobytu 3 noci.

Poloha

Atraktivní region Horní Rakousko nabízí jedinečnou kombinaci pobytu, a to relax na plážích jezer a aktivní pobyt v okolních horách. Z hornorakouských jezer jsou zejména u jachtařů oblíbená jezera Attersee a Traunsee, k nejteplejším patří Mondsee a sousední Irrsee. Perlami Solné komory jsou Wolfgangsee a Halštatské jezero. Přírodní klenot Národní parku Vápencové Alpy (Nationalpark Kalkalpen) se nachází na jihu Horních Rakous a pyšní se vzácnými živočišnými druhy a malebnými oblastmi pro pěší turistiku (Ennstal, Pyhrn-Priel a Steyrtal). Cyklotrasy: Enžská stezka, Innská stezka, Mozartova cyklostezka (www.radfahren.at).

Strandhotel Weyregg se nachází ve městě Weyregg, přímo u jezera Attersee. Má vlastní pláž, od které je oddělen pouze místní cestou. Centrum města je ve vzdálenosti 400 m. Ve městě je golfové hřiště s 9 jamkami. Do Gmundenu je vzdálenost 25 km, do Bad Ischl 31 km, do Salcburku 50 km.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Vybavení

recepce, jídelna, terasa s výhledem na jezero Attersse, vlastní hotelová pláž s kabinkami na převléknutí, zahrada, Wi-Fi připojení ZDARMA.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní, místní pobytovou taxu, Salzkammergut Erlebnis Card (slevová karta na více než 110 atrakcí), parkovací místo, pojištění CK proti úpadku. Dětská postýlka na vyžádání - ZDARMA.

Domácí mazlíčci

nejsou povoleni.

Sport

pěší turistika, cykloturistika, paragliding, rafting, rybaření, půjčovna elektrolodí, koupání v jezeře.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČO 25709992. Obchodní značka: Bena Tour

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK