Ubytování / zájezd: Apartmány Domizil

Apartmány Domizil, Rakousko, Salzbursko, Kaprun - Zell am See, 30.9.2018, Bez stravy
Apartmány Domizil
Termín:
30.9. – 3.10.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:147057460
1 543 Kč (-0 %)
Ubytování
apartmány Domizil
Poloha
Kaprun, dům je umístěn blízko centra (400 m). Je vyhledávaný hlavně rodiny s dětmi a menšími skupinami. Lanovka na Maiskogel se nachází jen 800 m od domu, zastávka autobusu do Zell am See je jen 200 m od apartmánů.
Vybavení
parkoviště. V blízkosti penzionu (10 minut pěší chůze) se nachází supermarket, obchod se sportovními potřebami, kavárny a restaurace.
Ubytování
ve 13 útulných a pohodlných studiích a apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO2-4 tvoří jeden obývací pokoj se čtyřmi lůžky (manželská postel, rozkládací pohovka), plně vybavený kuchyňský a jídelní kout, kabelová TV, vlastní sociální zařízení (sprchový kout nebo vana, WC), velký balkon. Apartmán BILO2-6 tvoří jedna ložnice se 3-4 lůžky, velký obývací pokoj s 1-2 rozkládacími gauči pro 2-4 osoby, kabelová TV, vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), balkon. V apartmánech je dostupné wi-fi připojení.
Stravování
vlastní, ubytovací jednotky jsou vybaveny kuchyňskými kouty
Doprava
vlastní.
Cena zahrnuje
ubytování; pobytovou taxu; wi-fi připojení; povlečení a ručníky; spotřebu energie a vody; závěrečný úklid; pojištění CK.
Poznámka
pobyt min. 3 noci, dodatečný úklid na vyžádání za 60 Eur / apartmán.
Sport a zábava
v letním období pěší horská turistika, cykloturistika, rafting, canyonig, vodní sporty a koupání v Zellském jezeře, golfové 36-jamkové hřiště v Zell am See, tenis (krytá hala i venkovní kurty), jízda na koních, bowling, kuželky, letní bobvá dráha, lanové centrum, pro odvážné také horolezectví a paragliding a různé výlety do okolí. Po náročném dni si dopřejte odpočinek v lázních Tauern Spa.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ROS.BR s.r.o., IČO 00575674. Obchodní značka: Ros CK

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK