Ubytování / zájezd: Kehlbachwirt

Kehlbachwirt, Rakousko, Salzbursko, Kaprun - Zell am See, 3.6.2018, All inclusive
Kehlbachwirt
Termín:
3.6. – 4.6.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:136857557
1 110 Kč (-30 %)
  • WiFi
  • Wellness
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Niedernsill, hotel Kehlbachwirt*** all inclusive light - léto
Ubytování

všechny pokoje jsou se sociálním zařízením, SAT-TV, trezorem, fénem, Wi-Fi, a některé s balkonem.
Economy dvoulůžkové pokoje (19m2) - bez balkonu a bez možnosti přistýlky.
Dvoulůžkové pokoje TYP A (20m2) - s možností 1 přistýlky.
Dvoulůžkové pokoje TYP Plus (30m2) - s možností 2 přistýlek, většinou s balkonem.
Minimální pobyt na 3 noci!

Poloha

Ledovce, hory, jezera – rakouská celoroční dovolenková destinace. V jedinečném přírodním ráji, který se nachází v bezprostřední blízkosti národního parku Vysoké Taury, najdeme sportovce, aktivní rekreanty, rodiny a lidi, kteří hledají odpočinek, podobně jako pestrý výběr aktivit a dobrodružství. Mezi ně patří "Peakworld 3.000" na ledovci Kitzsteinhornu, místní hora Schmittenhöhe, stejně jako křišťálově jasné jezero Zell a několikrát oceněné 36 jamkové golfové hřiště. Rakouská tradice a autentita se odráží v událostech a kulinářských specialitách v tomto regionu.

Hotel Kehlbachwirt v původním rustikálním stylu leží na slunném a klidném místě v centru městečka Niedernsill na úpatí národního parku Vysoké Taury. Leží 300 m od Niedernsilského jezera, kde je koupaliště Luziapark – atrakce pro mladé i starší – tenis, minigolf, fotbal, plážový volejbal, slackline, lezení. S kartou Fun Card je vstup zdarma. Koupaliště Piesendorf je ve vzdálenosti 6 km, sportovní areál v Littendorfu (jezero, tenisové kurty, voleybal, fotbal) - cca 4 km. V údolí je značená cyklostezka Tauern Radweg.

Stravování

all inclusive light: snídaně formou bufetu,
možnost pozdní snídaně do 10:30 hodin,
domácí koláče 16:00-17:00 hodin,
večeře – 3chodové menu s výběrem hlavního chodu.
Salátový bufet je k dispozici od 18.00 – 20.30 hodin.

Vybavení

recepce, 2 restaurace, bar, kavárna, vinný sklípek, dětský koutek, dětské hřiště, zahrada s posezením, výtah, parkoviště, louka na opalování s lehátky a slunečníky.
Wellness: finská sauna, parní lázeň, relaxační místnost, infračervená kabina a za poplatek masáže.

Cena zahrnuje

ubytování s all inclusive light, využití wellness – 3x týdně, Piesendorf Niedernsiller Fun Card, která nabízí různé slevy a volné vstupy na koupaliště, jezero Niedernsill, některé lanovky, muzea aj.

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu: 1,10 € / osoba od 15 let / noc - platba na místě.

Sport:

Niedernsillerské koupastolní tenis, skate park (300 m od hotelu), túry s průvodcem, lukostřelba, půjčovna kol. Za poplatek: tenis, mini golf (300 m od hotelu). Niedernsillerské koupaliště (jezero) -LUZIAPARK - je ve vzdálenosti cca 5 minut chůze od hotelu a je největší atrakce pro mladé i starší. S FUN CARD, kterou máte v ceně je vstup ZDARMA a můžete zde hrát tenis, minigolf, kopanou, plážový volejbal, provozovat slackline nebo lezení. Při sklence vína si vychutnáte nádherný výhled a romantiku, kterou jezero nabízí.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci vítáni, za poplatek: 8€/ den - platba na místě.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČO 25709992. Obchodní značka: Bena Tour

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK