Ubytování / zájezd: Schönblick

Schönblick, Rakousko, Salzbursko, Kaprun - Zell am See, Rauris, 5.4.2018, Bez stravy
Schönblick
Termín:
5.4. – 8.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:139136782
1 006 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Schönblick Mountain Resort, Rauris
Popis
Základní informace

Komfortní apartmány, které se nachází 250 metrů od centra obce Rauris v malebném prostředí. U apartmánů se nachází běžkařská trasa.

Proč si vybrat hotel?


V blízkosti hotelu je sjezdovka
Atraktivní lokalita
Ideální pro rodiny s dětmi
Povoleno ubytování s domácím zvířetem
V termínech 21.01. - 31.01.18 // 18.02. - 11.03.18 sleva - 25%


Ubytování

6lůžkový bungalov – 3 místnosti, balkon: apartmán s 1ložnicí s francouzským lůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky nebo patrovou postelí, obývací ložnice s dalšími lůžky pro 2 os., kuchyňka, balkon nebo terasa, cca 54 m2

8lůžkový bungalov – 4 místnosti, balkon: apartmán se 2 ložnicemi s francouzským lůžkem, 1 ložnice s oddělenými lůžky nebo patrovou postelí, obývací ložnice s dalšími lůžky pro 2 os., kuchyňka, balkon nebo terasa, koupelna a WC oddělená, další sprcha/WC, cca 71 m².

Wi-Fi zdarma
Koupelna a Wc v apartmanu
Kuchyň s jídelním koutem
TV
Parkoviště u hotelu
Komunikace v hotelu v Angličtině, Němčině ,Maďarštině


Vybavení


Krytý bazén
Wellness centrum se saunou
Snack bar, Bar
Topení
Denní pokojová služba
Služba praní


Strava

Bez stravy

Počasí- http://www.foreca.cz/Austria/Salzburg/Rauris

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
přímo u sjezdovky
Pokoje
Apartmán pro 6 os., 3 pokoje, balkon, Apartmán pro 8 os., 4 pokoje, balkon
Cena zahrnuje
Ubytování bez stravy, všechny spotřeby, využívání wellness, od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu, od 7 nocí pobytu zdarma rakouská dálniční známka.
Cena nezahrnuje
Povinné poplatky na místě: ložní prádlo (ložní prádlo, ručník a osuška) € 10, - / os. / sada, závěrečný úklid: € 70,- za 3 pokoj apart., € 90,- za 4 pokoj apart., pobytová taxa cca € 2,- / os. / noc (od 15ti let). Kauce € 50,- / apart.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČO 28526911. Obchodní značka: Mauthner CK

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK