Ubytování / zájezd: Landhaus Salzburg

Landhaus Salzburg, Rakousko, Salzbursko, Maria Alm - Hochkönig, 30.6.2018, Bez stravy
Landhaus Salzburg
FM
Termín:
30.6. – 3.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136931609
1 184 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Salzburg, Dienten - Hochkönig - kopie
Popis
Vybavení

K dispozici celkem 9 apartmánů, zahrada s lehátky a slunečníky, dětské hřiště a parkoviště

Ubytování

Apartmán : Všechny apartmány jsou vybaveny sprchou , WC, telefonem , TV se satelitním příjmem , video rekordérem , trezor, vysoušeč vlasů . Kuchyňský kout ( 2 -plotýnkový elektrický sporák , lednička , myčka na nádobí , kávovar ) , částečně balkon a podkroví .

Apartmány :

Apartmán typ A: Studio pro 2 osoby ( cca 17 m2 ) , garsoniéra pokoj s manželskou rozkládací pohovkou ,

Apartmán typ B: dvoupokojový apartmán pro 4-5 osob (cca 45 m2), obývací ložnice s rozkládací pohovkou a dvoulůžková ložnice s možností přistýlky

Apartmán typ C: Dvoupokojový apartmán pro 6 osob (cca 47 m2), předsíň s kuchyňským koutem, obývací ložnice s rozkládací pohovkou a ložnice s dvoulůžkem a patrovou postelí .

Strava

vlastní

Poloha

Dienten: 1071 m nad mořem, 800 obyvatel, na úpatí hory Hochkönig (2,943 m), , golfové hřiště Urslautal (16 km), venkovní bazén Mühlbach (10 km), venkovní a krytý bazén a lanový park v Maria Alm (15 km). Saalfelden 19 km, Zell am See 33 km, Salzburg 73 km. Centrum 1 km.

Sport

Golf, Wellness, cyklistika, běh, turistika

Relaxace

Wellness: Krytý bazén (8 x 4 m), whirlpool, sauna, infračervená kabina, solárium, fitness.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Vybavení
fitness, sauna, trezor, wellness, parkoviště, dětské hřiště / pokoj , místo pro vaření, zahrada
Pokoje
Apartmán A - balkon u některých pokojů - vybavení: mikrovlnka, TV, kávovar, myčka, telefon, rozkládací gauč, fén, trezor, DVD přehrávač, kuchyňský kout, obytná ložnice, Apartmán B - balkon u některých pokojů - vybavení: mikrovlnka, TV, kávovar, myčka, telefon, rozkládací gauč, fén, trezor, obývací pokoj, DVD přehrávač, kuchyňský kout, Apartmán C - balkon u některých pokojů - vybavení: mikrovlnka, TV, kávovar, myčka, telefon, rozkládací gauč, fén, trezor, obývací pokoj, DVD přehrávač, kuchyňský kout
Sport
cyklostezky, turistické trasy, golfové hřiště, venkovní bazén, dětské hřiště, dětské hřiště, venkovní bazén, golfové hřiště, turistické trasy, cyklostezky
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČO 28526911. Obchodní značka: Mauthner CK

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK