Ubytování / zájezd: Flattach, apartmány Monika - zima

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Monika - Rakousko - Korutany - Mölltal

Monika

Monika
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, apartmány Monika - zima
Ubytování

Ubytování: apartmány jsou kompletně vybaveny - mají koupelnu se sprchou, plně vybavený kuchyňský kout: myčku na nádobí, sporák s troubou, ledničku, kávovar, varnou konvice, toustovač, mikrovlnnou troubu, ložní prádlo, ručníky. U apartmánů je balkon nebo terasa s výhledem na hory. K dispozici jsou dětské postýlky a vysoké židličky. Dětská postýlka do 3 let je zdarma.

Apartmán č.1 – pro 2-5 osob (50 m2) - ložnice s manželským lůžkem a 1 lůžkem, místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, terasa. Apartmán č.2 – pro 4–7 osob (62 m2) – 2x ložnice (jedna pro 3 osoby, druhá pro 2 osoby, místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, sprcha, oddělené WC, balkon. Apartmán č.3 – pro 4-7 osob (72 m2) – 3x ložnice (jedna s manželským lůžkem, 2 ložnice s užším manželským lůžkem, místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, sprcha, oddělené WC, balkon. Apartmán č.4 – pro 2-5 osob (48 m2) – 2x ložnice - z toho jedna s užším manželským lůžkem, místnost s rozkládací pohovkou pro1 osobu a kuchyňským koutem, sprcha, oddělené WC, terasa.

Poloha

Korutany – to je zimní sportování a opravdová radost na sjezdovkách od vysokohorských sjezdů na ledovci až k bezpečným svahům pro nejmenší děti. Korutany na jihu země zůstávají neprávem ve stínu ostatních regionů. Tato oblast totiž nabízí jedny z nejlepších alpských středisek, nejdelší lanovku v Evropě, největší přírodní kluziště a řadu dalších unikátů. Díky své geografické poloze v alpsko-jadranské oblasti jsou Korutany obzvláště hýčkané sluncem a hosté tu zažijí zimní klima bohaté na sníh a o 100 hodin slunečního svitu více než v jiných lyžařských destinacích. Navíc jsou Korutany považovány za místo se zaručenými sněhovými podmínkami. Skiareál Ankogel je malý lyžařský areál na jižních svazích Ankogelu – vzdálenost 3 km. Dvě na sebe navazující kabinové lanovky vyvezou lyžaře do výšky 2 631 n.m. Skiareál Mölltaler Gletscher – lanovky do výše 3 122 m, 53 km upravených sjezdovek - vzdálenost 8 km. Zastávka ski busu je 300 m od domu, běžecká dráha je ve vzdálenosti 800 m od domu.

Apartmánový dům Monika je umístěn cca 200 metrů od centra městečka Flattach. Privátní dům s apartmány pro 2 – 7 osob je obklopený zahradou a má výhled na hory. K dispozici je bezplatně Wi-Fi.

Stravování

: vlastní – možnost vaření v apartmánu. Lze si objednat donášku pečiva na snídani. Supermarkety a restaurace jsou v blízkosti.

Cena zahrnuje

ubytování na 1 noc v apartmánu dle výběru, ložní prádlo, ručníky.

Cena nezahrnuje

místní taxu 2 €/den/osoba od 18 let, spotřebu elektřiny 4 €/den, závěrečný úklid: 35€/pobyt. Všechny uvedené poplatky jsou povinné a splatné na místě.

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.