Ubytování / zájezd: Flattach, penzion Striednig, zima

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Striednig - Rakousko - Korutany - Mölltal

Striednig

Striednig
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Flattach, penzion Striednig, zima
Ubytování

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou s koupelnou, Sat -TV a minibarem. Dětská postýlka na vyžádání ZDARMA.

Poloha

Korutany – to je zimní sportování a opravdová radost na sjezdovkách od vysokohorských sjezdů na ledovci až k bezpečným svahům pro nejmenší děti. Korutany na jihu země zůstávají neprávem ve stínu ostatních regionů. Tato oblast totiž nabízí jedny z nejlepších alpských středisek, nejdelší lanovku v Evropě, největší přírodní kluziště a řadu dalších unikátů. Díky své geografické poloze v alpsko-jadranské oblasti jsou Korutany obzvláště hýčkané sluncem a hosté tu zažijí zimní klima bohaté na sníh a o 100 hodin slunečního svitu více než v jiných lyžařských destinacích. Navíc jsou Korutany považovány za místo se zaručenými sněhovými podmínkami. Skiareál Ankogel je malý lyžařský areál na jižních svazích Ankogelu – vzdálenost 3 km. Dvě na sebe navazující kabinové lanovky vyvezou lyžaře do výšky 2 631 n.m. Skiareál Mölltaler Gletscher – lanovky do výše 3 122 m, 53 km upravených sjezdovek - vzdálenost 6 km.

Pension Striednig leží v nadmořské výšce 1 200 m ve Vysokých Taurech, v klidném místě, cca 10 minut chůzí od centra městečka Flattachu. Zastávka skibusu je v blízkosti penzionu. Vzdálenost od ledovce Mölltal je cca 6 km. Nedaleko penzionu jsou restaurace, banky, supermarket. Vzdálenost z Prahy je cca 540 km.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Vybavení

parkoviště.

Cena zahrnuje

3 dny/2 noci ubytování se snídaní, parkování. V termínech 30.9.-25.12.2018 + 6.1.-13.4.2019 + 27.4.-12.5. lze zajistit ubytování i na 1 noc.

Cena nezahrnuje

místní taxu: 2 €/osoba/noc/od 18 let - platba na místě.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.