Ubytování / zájezd: Löffele

Löffele, Rakousko, Korutany, Nassfeld - Hermagor, 7.9.2018, All inclusive
Löffele
Tip
Termín:
7.9. – 9.9.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:vlastní (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:132519516
3 248 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Löffele
Poloha

klidná, centrum obce Weissbriach cca 150 m. Jezero Weissensee cca 8 km.

USP

hotel s vyhlášenou kuchyní
bonusová karta Nassfeld+ Card zdarma
Popis hotelu
Hotel s vyhlášenou kuchyní. Bonusová karta Nassfeld+ Card zdarma.
Vybavení

37 pokojů, vstupní hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, bar, terasa na opalování a výtah. Louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování (A)

dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): s možností 1 přistýlky (pohovka na spaní), cca 26 m2, jsou vybaveny sat. TV, sprchou, samostatným WC. Některé pokoje s balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2E.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlka a pohovka), cca 28 m2, vybavení jako A2E, balkon.

Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka), cca 33 m2, vybavení jako A2E, balkon.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů, polední balíček je možné sestavit u snídaně, k večeři výběr z menu o 4 chodech se saláty formou bufetu, nebo tematické bufetové stoly. 15.30-16.30 h. káva, čaj, zákusek a zmrzlina formou bufetu. 10.00-22.00 h. točené pivo, stolní vína (bíle/červené), pálenky, nealkoholické nápoje jako např. cola, sprite, fanta, jablečný, pomerančový džus, minerální voda a kávové speciality (capuccino, espresso, latte macchiato) v restauraci a na terase samoobslužně na all inclusive baru. 1x týdně speciální snídaně s hudbou.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, venkovní stolní tenis, jízdní kola a dětská kola (dle dostupnosti). 1x týdně turnaj ve fotbale. Za poplatek: jízdárna (cca 14 km).

Internet
WiFi v celém hotelu zdarma.
Wellness

zdarma: sauna s odpočinkovou místností a parní lázní (16.00-19.00 h.). Za poplatek: solárium, masáže.

Další výhody
31.5.-6.9. denně vstup do veřejného, vyhřívaného bazénu s obří skluzavkou a skákacím hradem pro děti (vzdálený cca 150 m). Denní vstup do Korutanského zábavního parku u Presseggersee (dětské hřiště, skluzavky a mnoho dalšího). Welcome drink a informace o hotelu. Nassfeld+ Card zdarma: využití lanovek, downhill stezka pro horská kola, vstup do přírodního koupaliště Vorderberg, túry s průvodcem, program pro děti a mladistvé, vstup do Gaitalerského muzea a mnoho dalších výhod a slev.
Info

parkování: pakoviště zdarma; domácí zvíře: cca 15 €/den; lázeňská taxa: cca 2,50 €/den/os. od 17 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Ušetřete (A)

Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 12.5.-14.7.2018 a 25.8.-7.10.2018, 10=9 při pobytu 8.7.-3.9.2018.

Dětská sleva (A)

A2E: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100% na přistýlce. A2C/A2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-6,99 let) 100% na přistýlce. A1A: 1 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Cena zájezdu zahrnuje
Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Děti

dětský koutek, velké dětské hřiště se skákacím hradem, trampolína, pískoviště, houpačky. 1x týdně návštěva statku (krmení zvířat). Výbavy pro batolata (dětská chůvička, ohřívač lahví, přebalovací stůl). Dětská postýlka.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČO 25773283. Obchodní značka: Neckermann

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK