Ubytování / zájezd: Penzion Schweigerhof

Penzion Schweigerhof, Rakousko, Štýrsko, Ramsau am Dachstein, 13.4.2018, Snídaně
Penzion Schweigerhof
Termín:
13.4. – 15.4.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:120843408
2 520 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Penzion Schweigerhof , Ramsau am Dachstein, snídaně
Popis
Základní informace

Rodinný penzion, nedávno renovován, přímo u běžeckých stop, příjemná rodinná atmosféra, vhodné pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Všechny pokoje mají sprchu/WC,SAT-TV, radiobudík a balkon. Pokoje jsou 1, 2 a 3lůžkové. Rodinné pokoje pro 4-6 os. (oddělená ložnice pro rodiče - s možností 2 přistýlek pro děti, extra dětský pokoj s 2lůžkem, oddělená koupelna/WC - 2 sprchy). Připojení WiFi.Nedaleko se nachází: zastávka autobusu, hostince.

Poloha

Ramsau am Dachstein - část obce VORBERG.

Sport

Běžecké tratě Ramsau ("kolečko" cca 4 km), sjezdové lyžování Ramsau - Rittisberg (cca 2 km) nebo lyžařská houpačka přes 4 FIS vrcholy - Hauser Kaibling, Planai (8 km), Hochwurzen, Reiteralm; ledovec Dachstein (cca 8 km) - běžky i sjezdovky. Nedaleko jezdecká hala, veřejný bazén v centru Ramsau.

+

obsluha v penzionu CZ/SK (bez záruky)

Vhodné pro

Rodiny s dětmi (rodinný pokoj, zvířátka na statku), páry/jednotlivce, menší skupiny.

Informace k lyžování v oblasti Schladming-Dachstein a další nabídku ubytování najdete zde.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
u běžeckých tratí
Vybavení
restaurace, lyžárna, Wi-Fi, parkoviště, komunikace v NJ
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou - balkon - vybavení: TV, Wi-Fi zdarma, Čtyřlůžkový pokoj - balkon - vybavení: TV, Wi-Fi zdarma, Dvoulůžkový pokoj - balkon - vybavení: TV, manželská postel, Wi-Fi zdarma, Rodinný pokoj - balkon - vybavení: 2x ložnice, Wi-Fi zdarma
Sport
bazén v centru obce, bazén v centru obce, běžecké tratě v okolí, sjezdovky v okolí, ledovec v okolí
Cena zahrnuje
Ubytování se snídaní, od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu, od 7 nocí pobytu zdarma rakouská dálniční známka, pobytová taxa.
Poznámka
Jiná kombinace termínů, než je uvedeno, na vyžádání možná.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČO 28526911. Obchodní značka: Mauthner CK

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK