Ubytování / zájezd: Gamshag

Gamshag, Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn, 20.9.2018, Polopenze
Gamshag
Termín:
20.9. – 23.9.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:147319802
4 058 Kč (-12 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Gamshag
Imagetexthotel
Rodinný hotel v centru Hinterglemmu. Ideální výchozí bod pro různé pěší turistiku, cykloturistiku a další výlety. Reiterkogelbahn 100 Meter entfernt.
Umisteniavzdalenosti
Centrum: Hinterglemm, Veřejný krytý bazén: Zell am See 25 km, Obchod s potravinami: Hinterglemm 150 m, Nakupování: Hinterglemm 100 m, Vlakové nádraží: Zell am See 25 km, Autobusové spojení: Hinterglemm 500 m, Letiště: Salzburg 90 km, : Kaprun 30 km, Resort Nadmořská výška: 1050 m, Veřejný venkovní bazén / jezero: Saalbach 4 km, Lyžařský vlek: Reiterkogelbahn Hinterglemm 100 m.
Obecnazarizeni
Recepce, Místo recepce, Hala / Lobby, Televizní místnost, Salónek, WLAN: zdarma, Pokoj k zapůjčení, Úschovna kol, Výtah, Parkování: zdarma, Snídaně, Jídelna, Bar, Terasa, Lehátka: nabít.
Vybavenipokoju
Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, vana / sprcha / WC, fén, Župan na požádání: platí se na místě, Euro 7, - za župan a pobyt, balkón / terasa: některé, Posezení, Telefon, Kabelová televize, Trezor : zdarma, Nekuřácký.
Typypokojuapartmanu
2 lůžka / sprcha / WC, ~ 18 m2, 2-3 lůžka / sprcha / WC, 20 m2, 3-4 lůžka / sprcha / WC / balkon, min. 3 osoby, ~ 22 m2, 1 lůžko / sprcha / WC, ~ 15 m2.
Splatnenamiste
Turistický poplatek: ca. Euro 2,00 na osobu / noc (15 let).
Zahrnutodooblastifitnessawellness
Wellness plocha: 180 m2, pro děti od 16 let. Pouze pod dohledem dospělých. Parní sauna, Sauna, Finská sauna, Samarium, Infračervená kabina, Relaxační místnost, Otevírací doba: as místně vyvěšená.
Fitnesswellnesssluzbynamiste
Solárium: Euro 7, - za 20 min, Masáže: na vyžádání, Vířivka: Euro 8, - za 20 min, Otevírací doba: místně vyhlášená.
Stravovanizahrnuto
Polopenze, nápoj na uvítanou, snídaňový bufet, salátový bar, večeře (3 kurzy): Menu nebo bufet.
Zahrnuteaktivity
Stolní tenis, Jokercard zahrnoval: neomezené využívání regionálních lanovky v Saalbachu / Hinterglemmu, bezplatné využití turistického autobusu v Saalbachu / Hinterglemmu, nekonečné vody v CAptain Hook, venkovní tenisový kurt v Saalbach / Hinterglemm, bezplatné využití mini golfové hřiště, bezplatné využití regionální dopravy jako místně vyvěšené.
Deti
Dětská postýlka; Playroom, dětské menu: na vyžádání.
Domacimazlicci
Euro 9, - za den splatné na místě bez jídla.
Smiseny
Kreditní karty: Debit karty / EC karty, MasterCard, Visa, Pokoj pro alergiky: na vyžádání, Bezbariérový přístup: Ne, Příjezd od: 15:00 hodin, Odjezd do: 10:00 hodin.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680. Obchodní značka: Ludor

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK