Ubytování / zájezd: Hasenauer

Hasenauer, Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn, 25.8.2018, All inclusive
Hasenauer
Tip
Termín:
25.8. – 28.8.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133451428
4 770 Kč (-0 %)
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hinterglemm, hotel Hasenauer**** all incluaicw light- léto
Ubytování

pokoje Standard ( 22 m2) jsou v depandanci, cca 850 m od hlavní budovy. Každý pokoj má sprchu, WC, fén, SAT TV, balkon.
Lze zajistit i rodinné pokoje pro 4 osoby.

Poloha

Rakousko je vynikající volba pro letní dovolenou. Krásná příroda nabízí nespočet příležitostí k prožití aktivní dovolené i odpočinku s rodinou či přáteli ve vysokých horách nebo na plážích u jezer. Nezapomeňte si pobyt zpestřit ochutnáním kulinářských specialit. Turistické středisko Saalbach Hinterglemm se nachází v 30 km dlouhém údolí Glemmtal nedaleko Kitzbühelu. Středisko spojují dvě horská městečka Saalbach a Hinterglemm. V létě se údolí otevírá dobrodruhům, ať už na horském kole, pěšky nebo lanovkou, která byla v době svého vzniku nejdelší v Rakousku. Nabídka možností sportovního vyžití je velmi pestrá. Např. neuvěřitelných 400 km turistických tras. Cesty vedou často po úzkých pěšinách na hřebenech a skýtají jedinečný výhled do údolí. Cyklisté ocení výjezd lanovkou do výšky 1500 – 2000 m.n.m. podle vlastní volby a 160 km náročných cyklistických tras s mnoha překážkami. Velice lákavá je jistě maratonská trasa Světových her, 81 km dlouhá a s celkovým převýšením 3800 m. Každoročně se do Saalbach Hinterglemm sjíždí přes 1500 cyklistů z celého světa. Hlavní středisko cyklistiky se jmenuje Reiterkogel a kromě tradičních závodů a soutěží se zde pořádají i kurzy jízdy na horském kole. Stoupenci jiných adrenalinových či odpočinkových sportů si mohou vybrat z nabídky paraglidingu, slaňování, tenisu, raftingu, jízdy na koni nebo golfu. Každoročně se zde také koná setkání vyznavačů motocyklů Harley – Davidson.


Hotel Hasenauer se nachází v centru střediska Hinterglemm, v blízkosti turistických tras a cyklotras.

Stravování

program All Inclusive light zahrnuje bufetové snídaně, večeře menu 4-chody + salátový bufet dle sezonní nabídky, odpolední svačinu.

Vybavení

hotel sestává ze dvou samostatných budov, v hlavní je lobby s Wi-Fi připojením zdarma, bar, kavárna, restaurant s terasou, sluneční lázně s lehátky.

Cena zahrnuje

ubytování včetně all inclusive light, parkování, užívání Wellness a Wi-Fi v hlavní budově, služby turistického průvodce, Saalbach-Hinterglemm Joker Card, parkování, pojištění CK proti úpadku.
Karta Joker Card - letní zážitková karta, která umožňuje zdarma nebo se slevou využití lanovek v Saalbachu, jízdu vláčkem, tenisové kurty v Hinterglemmu, venkovní bazén v Saaalbachu, vstup do místního muzea a další atrakce.

Cena nezahrnuje

místní taxu 1,10 € / osoba a noc, platí se od 15 let / platba na místě. Domácí mazlíček 10 € / noc, pes do max váhy 20 kg

Wellness:

je v hlavní budově, nabízí vyhřívaný venkovní bazén (8x5 m), finskou saunu, bio saunu, parní saunu a fitness.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČO 25709992. Obchodní značka: Bena Tour

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK