Ubytování / zájezd: Hotel Lindenhof

Hotel Lindenhof, Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn, 9.9.2018, Polopenze
Hotel Lindenhof
Tip
Termín:
9.9. – 11.9.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 2 noci
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132703777
2 096 Kč (-0 %)
  • WiFi
Poloha

v klidném prostředí na okraji střediska přímo u cyklostezky Pinzgauer Radweg. Centrum Leogangu cca 400 m, koupaliště Leogang cca 600 m.

USP

hotel vhodný pro rodiny s rozsáhlou rekreační nabídkou v malebné krajině Leogangu
bonusová karta Löwen Alpin Card zdarma
Popis hotelu

Hotel vhodný pro rodiny s rozsáhlou rekreační nabídkou v malebné krajině Leogangu. Bonusová karta Löwen Alpin Card zdarma.

Vybavení

22 pokojů, 2 nekuřácké restaurace, společenské místnosti a výtah. Udržovaná zahrada s několika terasami s lehátky a slunečníky. Úschovna kol.

Ubytování (A)

dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 16 m2, jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, kab. TV, rádiem. Oddělená lůžka a balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 25 m2, vybavení jako A2A, některé pokoje s balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1B): cca 16 m2, vybavení jako A2A.

Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, dvoulůžková postel a palanda, cca 25 m2, některé s balkonem, jinak vybavení jako A2A.

Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D/A5D/A6D): pokoj s dvoulůžkovou postelí a pokoj s rozkládací pohovkou a patrovou postelí, nebo přistýlkami (oddělené závěsem nebo posuvnými dveřmi). Cca 45 m2, vybavení jako A2A, bez balkonu.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech nebo formou bufetových stolů na zahradě. 1x týdně selský bufet, večer s rakouskými specialitami, výběr zmrzlin a italský bufet. Denní salátový bufet a 1x týdně grilování na zahradě (dle počasí). 15.30-16.30 h. zákusky, káva a čaj formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, hřiště na volejbal, elektronické šipky a stolní fotbálek.

Internet
využití internetového koutku a WiFi připojení v celém hotelu zdarma.
Wellness

zdarma: infračervená kabina. Za poplatek: sauna a solárium (1x týdně sauna zdarma).

Další výhody
Löwen Alpin Card zdarma: neomezené jízdy na vrchol a do údolí sedačkovou lanovkou na Bibergu v Saalfeldenu a jedna jízda kabinovou lanovkou Asitz v Leogangu nebo lanovkami v Saalbach/Hinterglemmu (kromě noční jízdy, v mimosezoně jsou lanovky v provozu pouze od čtvrtka do neděle.) Bezplatný vstup do bazénů Leogang/Sonnrain (cca 600 m) a Saalfelden/Obstmarkt (cca 8 km) s tobogánem a dětským bazénem, vstup na koupaliště s pláží Ritzensee v Saalfeldenu s uzavřenou nudistickou pláží, 4x týdně pěší túra s průvodcem v Leogangu a Saalfeldenu, bohatý dětský program a řada dalších výhod slev. Poukázka na 1 jízdu taxíkem pro dosp. osobu/pobyt, do max. vzdálenosti 15 km. Upozornění: výhody a slevy karty se mohou změnit. 1x týdně hudba s tancem (červenec-srpen).
Info

parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Saalfelden resp. Leogang zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 7 €/den (pouze malí psi do 15 kg, zákaz vstupu do restaurace); lázeňská taxa: cca 2 € den/os. od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 7.7.-31.8. denně/3 noci.

Ušetřete (A)

Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 31.3.2018.

Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 18.5.-7.7.2018 a 1.9.-7.10.2018, 10=9 při pobytu 29.6.-10.9.2018.

Dětská sleva (A)

A2B: 2 dospělí + 1 dítě (2-11,99 let) 100%, (12-17,99 let) 50% na přistýlce. A2C: 2 dosp. + 1-2 děti (2-11,99 let) 100%, (12-17,99 let) 50% na přistýlce. A1B: 1 dosp. + 1 dítě (2-11,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Cena zájezdu zahrnuje
Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Děti

hřiště se 2 obřími trampolínami, dětská věž se 2 skluzavkami a lezeckou stěnou, pískoviště a dětská herna. Dětská postýlka, pouze na vyžádání v CK. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČO 25773283. Obchodní značka: Neckermann

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK