Ubytování / zájezd: Penzion Norika

Penzion Norika, Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn, 9.6.2018, Snídaně
Penzion Norika
Termín:
9.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134662572
1 340 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Saalbach, pension Norika - léto
Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, mají nábytek ze světlého dřeva, TV, dokovací stanici pro IPod, fén, balkon.
Při kratším pobytu, na 1-3 noci je příplatek 120 Kč/ osoba/ noc.

Poloha

Rakousko nabízí jedinečné možnosti k prožití dovolené plné zážitků. Můžeme se kochat přírodou, najít sami sebe nebo si třeba vyzkoušet meze svých možností. Ať už se rozhodneme proniknout do fascinujícího světa hor po svých nebo se tam pohodlně vyvézt lanovkou, čekají nás nezapomenutelné zážitky z objevování majestátních horských hřebenů, sytě zelených lesů a teplých jezer s průzračně čistou vodou. Ve Vysokých Taurech, na konci údolí, ve kterém pramení řeka Saalach, leží dvě městečka – Saalbach a Hinterglemm, podle kterých bylo nazváno i údolí. Okolí městeček je opravdovým rájem pro cyklisty. Najdeme zde trasy od různých délek a obtížností. Saalbach je každoročně dějištěm známého Adidas Slopestylu a mnoha dalších závodů světových úrovní. Nachází se zde zážitek Big 5 bike challenge – pomocí 5 lanovek můžete během jednoho dne dosáhnout převýšení více než 5 000 m a poté se spustit po trasách v délce 72 km. Stezka MTB se všemi stupněmi obtížnosti potěší všechny sportovně založené hosty – terénní cyklistika, soul ride, jízda ve volném stylu i sjezd z kopce – všechny najednou najdete v „Cyklocirku“ Saalbach-Hinterglemm. Největší rakouské lanové centrum s nejvyšší stezkou v korunách stromů nám představí Alpy v nové perspektivě. Spolu s „Alpským Golden Gate Bridge“, kombinace kilometrové zákrutové dráhy a 200 m dlouhého visutého mostu, zavěšeného v čtyřicetimetrové výšce je perfektní možnost, jak strávit den plný dobrodružství v přírodě.

Rodinný pension Norika se nachází v centru Saalbachu, v blízkosti lanovky Bernkogel a jen 150 m od lanovky Schatterberg Express. Zastávka autobusu je cca 300 m od hotelu. Místo je strategickým výchozím místem pro turistiku

Stravování

snídaně formou bufetu.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, bar, terasa, uzamykatelná garáž, soukromé parkoviště, zařízení na umývání a sušení horských kol, Wi-Fi a internet na recepci zdarma. Wellness: sauna. Za poplatek: solárium. Sport a zábava: pěší turistika, horolezectví, horská kola, paragliding, golf, jízda na koních, rafting, rybaření, tenis, plavání a plachtění a windsurfing – 18 km na Zell am See.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní, Wi-Fi, parkování na soukromém parkovišti, sauna, Joker Card.

Karta Joker Car – letní zážitková karta, která umožňuje zdarma nebo se slevou využití lanovek v Saalbachu, jízdu vláčkem, tenisové kurty v Hinterglemmu, venkovní bazén v Saalbachu, vstup do místního muzea a další atrakce.

Cena nezahrnuje

parkování v garáži – platba na místě. Při pobytu kratším 1-3 noci je povinný příplatek Kč 115/osoba/noc.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Bena Tour s.r.o., IČO 25709992. Obchodní značka: Bena Tour

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK