Ubytování / zájezd: Johanneshof

Johanneshof, Rakousko, Salzbursko, 3.9.2018, Polopenze
Johanneshof
Tip
Termín:
3.9. – 6.9.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / 3 noci
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:131917516
3 693 Kč (-0 %)
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Johanneshof
Poloha

klidná, ale s dobrým spojením na Hinterglemm s restauracemi, bary, nákupními možnostmi (cca 100 m).

USP

hotel na vyvýšeném místě s výhledem na okolní krajinu tyrolských Alp
bonusová karta Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma
Popis hotelu

Hotel na vyvýšeném místě s výhledem na okolní krajinu tyrolských Alp. Bonusová karta Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma.

Vybavení

renovovaný hotel s hlavní budovou a novostavbou. Lobby s kachlovými kamny, hotelový bar a recepce, společenská místnost, restaurace s jizbou, terasa na opalování s panoramatickým výhledem, lehátka a slunečníky, výtah, úschovna na kol (i pro mytí kol).

Ubytování (A)

dvoulůžkové pokoje (A2A): s 1 přistýlkou (pevné lůžko), cca 22 m2, jsou vybaveny sprchou, WC, kabel. TV, fénem, balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 22 m2, vybavení jako A2A, novostavba.

Dvoulůžkové pokoje (A2D): s možností až 2 přistýlek (patrová postel), cca 28 m2, novostavba, vybavení jako A2A.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 4-5 chodech s pečivovým koutkem a salátovým bufetem (mimo slavnostní večer), 1x týdně grilovací večer (dle počasí). Děti mají výběr z dětského jídelního lístku. Vitamínový koutek s čerstvými jablky na hotelovém baru. Za poplatek: vybraná, mezinárodní a rakouská vína. 10.00-17.00 h. různé džusy z džusového baru.

Sport/aktivity
zdarma: cyklomapa, půjčovna kol cca 300 m, downhill stezka cca 300 m, tipy na výlety na recepci, průvodcované túry (za poplatek).
Internet
WiFi na pokojích zdarma.
Wellness

zdarma: saunový svět s infračervenou kabinou, saunou, parní lázní a odpočívárnou.

Další výhody

Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma: (platí ode dne příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu). Zdarma využití následujících zařízení: neomezené použití všech provozovaných lanovek v Saalbach-Hinterglemm, 1x denně využití lanovky Asitz v Leogangu. Vstup do dětských atrakcí Montelino's Erlebnisweg na hoře Kohlmais a Berg Kodok na hoře Reiterkogel. Downhill stezka Schattberg a Freeridepark Reiterkogel. Vstup do aquaparku Käpt’n Hook, turistické autobusy v obcích Saalbach Hinterglemm a a mnoho dalších výhod a slev.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: 10 €/den; lázeňská taxa: cca 1,10 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 3 noci.

Ušetřete (A)

Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 10.12.2017.

Výhodný termín: 7=6/ při pobytu 23.6.-7.7.2018 a 25.8.-16.9.2018, 14=12 po celou sezonu.

Dětská sleva (A)

A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100% na přistýlce. A2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-6,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Cena zájezdu zahrnuje
Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Děti

půjčování společenských her, společenská místnost se stolním tenisem a stolním fotbálkem. Místnost pro kino, Nintendo-Wii a disco večery. Volnočasový areál s hřištěm, louka na hraní a herna.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČO 25773283. Obchodní značka: Neckermann

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK