Ubytování / zájezd: Landhaus Rosengartl

Landhaus Rosengartl, Rakousko, Salzbursko, 30.6.2018, Bez stravy
Landhaus Rosengartl
FM
Termín:
30.6. – 3.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136947399
1 161 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Penzion Rosengartl - Krimml/Gerlos
Popis
Základní informace

Dům se nachází na klidném místě s nádherným výhledem na Krimmelské vodopády . Restaurace, bary a obchody najdete ve vzdálenosti cca 100 metrů, centrum 350 m daleko, vodopády cca 1 km, tenisové kurty 200 m, koupaliště Neukirchen cca 5 km, vodní svět cca 300 m, nádraží 2 km.

Proč si vybrat apartmánový dům Rosengartl


* v blízkosto světoznámých Krimmelských vodopádů
* wellness
* v blízkosti restaurací a obchodů
* v blízkosti koupaliště Neukirchen


Ubytování

Typ A: jednopokojový byt, 2 osoby, ca 25 m2, obytná ložnice s kuch. koutem, dvoulůžkem, koupelna, WC, balkon

Typ B: dvoupokojový byt, 4 osoby, ca 50 m2, obytná ložnice s kuch. koutem, dvoulůžkem, dvoulůžkový pokoj, koupelna, WC, část. balkon

Typ C: třípokojový byt, 4-6 osob, ca 60 m2, obytná místnost s kuch. koutem, 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna, WC, balkon nebo terasa

Vybavení

Komfortně zařízený venkovský apartmánový dům s recepcí, zahradou s lehátky a slunečníky, dětským hřištěm,. Možnost parkování.

Wellness: velký šajnový svět se saunou, parní lázní, relaxační místností, soláriem, masážní vanou a masážním stolem (za poplatek).

Strava

Ubytování bez stravy.

Aktivity v místě pobytu

Pěší tůry, plavání, tennis, golf (Mittersill 28 km), cyklistické výlety (cyklostezka z Passau do Krimmlu 60 km), nordic walking (7 tratí)

Kam se podívat

Krimmelské vodopády - nacházejí se na rozhraní Národníího parku Vysoké Taury a Zillertálských Alp. Vodopády padají ve třech stupních z výšky 380 metrů. K vrcholu vodopádu vede široká turistická stezka.

Krimml leží v národním parku Hohe Tauern, v nadmořské výšce 1 067 m.n.m. Má 900 obyvatel. Je to nejzápadnější obec Salcburska a leží v kotlině, kde se tyčí kolem 30ti třítisícovek.

Podívat se můžete do měst Gerlos (20 km), Zell am See (53 km), Kitzbühel (55 km) a Innsbruck (98 km).

Check - in: od 15:00 do 18:00 hod

Check - out: do 10:00 hod

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
na okraji města
Vybavení
fitness, vířivka, sauna, wellness, parkoviště, jezdecká hala s koněm , pláž / louka ke slunění , kinosál, zahrada, parní lázně
Pokoje
Typ A - balkon - vybavení: kuchyň, ložnice, Typ B - balkon u některých pokojů - vybavení: kuchyň, ložnice, Typ C - 4 os - balkon - vybavení: přistýlka, 2x ložnice, obývací pokoj, Typ C - 6 os. - terasa - vybavení: kuchyň, přistýlka, 2x ložnice, obývací pokoj, Typ A + - balkon - vybavení: kuchyň, ložnice
Sport
turistické trasy, aquapark, cyklostezky, golfové hřiště, dětské hřiště, cyklostezky, turistické trasy, horská turistika, koupaliště
Cena zahrnuje
Ubytování bez stravy, energie (voda, topení), parkování, dětská postýlka na vyžádání (do 3 let! - nutná rezervace), 1 x týdně sauna + 1x týdně parní lázeň (od 7 nocí), 1 x výlet k vodopádu (koná se 2x týdně). Od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu.
Cena nezahrnuje
Úhrada na místě (povinné): pobytová taxa ca. € 1,50 osobu a den (od 16 let), pobytová taxa € 0,50 za dítě do 15,9 let, ručníky a ložní prádlo € 15,00 za osobu a pobyt (nutno hlásit předem) nebo vlastní s sebou. Kauce: ca. € 110 za apartmán. Elektřina: cca. € 0,25 / kWh. Sauna / parní lázeň / solárium: € 8,00. Zvířata: nejsou povolena. Závěrečný úklid: Typ A & A +: € 20,00 Typ B: € 30,00 Typ C: € 40,00.
Poznámka
Akce 7=6 v termínech 14.5. – 16.7.2016 a 20.8. – 1.10.2016
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČO 28526911. Obchodní značka: Mauthner CK

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK