Ubytování / zájezd: Penzion Adlerhorst

Penzion Adlerhorst, Rakousko, Štýrsko, Schladming / Dachstein Tauern, 3.3.2018, Snídaně
Penzion Adlerhorst
Termín:
3.3. – 6.3.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:120843897
3 140 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Penzion Adlerhorst Ramsau am Dachstein
Popis
Základní informace

Penzion jsou ideálně situován jak pro sjezdové lyžování tak pro běžky. Domácí zvířata povolena (nemohou však zůstávat bez dozoru na pokoji).

Výhodný poměr ceny a služeb.

Ubytování

Velmi jednoduše vybavené 1-4 lůžkové pokoje v druhém patře penzionu se samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem s tekoucí teplou / studenou vodou, pokoje částečně s balkony, pouze společná sprcha (koupelna) / WC na patře, jídelna, restaurace (bar), lyžárna, parkoviště.

Jedno patro penzionu prošlo rekonstrukcí a pokoje mají vlastní sprchu/WC (k dispozici na vyžádání od prosince 2016).

Nově byla tak vystavěna sauna, která je hostům k dispozici zdarma (v ceně ubytování).

Stravování

Snídaně - formou bohatého bufetu.

Poloha

Ramsau am Dachstein - část obce Torf / Kulm. Rozlehlá horská obec na náhorní plošině (1150 m) pod masívem Dachstein a nad městečkem Schladming, dějiště MS v klasickém lyžování v roce 1999 a Světového mistrovství v alpském lyžování roku 2013. Areál Planai 4 km (bikepark, lanové centrum), lanovka ledovec Dachstein 12 km (sjezdovky, běžky, ledový palác, skywalk, schody do prázdna, visutý most), centrum Schladming i Ramsau 4 km, zastávka skibusu 500m.

Sport

Areál Planai 4 km, lanovka ledovec Dachstein 12 km. Plavecký bazén centrum Ramsau 4 km.

Výhody


WiFi v jídelně, možnost využít prostory jedné části jídelny jako společenskou místnost i s konzumací vlastních nápojů .


Vhodné pro

Skupiny, sportovní oddíly, seniorské zájezdy, soustředění apod. Levné ubytování ve Schladmingu ve spojení kombinací služeb.

Vhodné pro nenáročné klienty, pro rodiny s dětmi díky 4lůžkovým pokojům, singles, seniory.

Lyžařské informace k Schladming-Dachstein zde

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
u běžeckých tratí
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlek (společná sprcha/WC) - balkon u některých pokojů - vybavení: manželská postel, samostatné lůžko, Pokoj jednolůžkový - balkon u některých pokojů - vybavení: samostatné lůžko, Dvolůžkový pokoj s možností přistýlky (se sprchou/WC) - balkon u některých pokojů - vybavení: TV, manželská postel, Wi-Fi zdarma
Vybavení
Wi-Fi, parkoviště, bar, domácí mazlíčci, komunikace v AJ, komunikace v NJ, zahrada
Sport
bazén v centru obce, běžecké tratě v okolí, sjezdovky v okolí, ledovec v okolí, sáňkařká dráha, lanové centrum, skibus
Cena zahrnuje
Ubytování se snídaní, pobytovu taxu, využívání sauny, WIntercard Ramsau (sleva na "loipi" na běžeckých tratích, zdarma vstup do bazénu v Ramsau).
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Mauthner s.r.o., IČO 28526911. Obchodní značka: Mauthner CK

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK