Ubytování / zájezd: Austria Trend Hotel Congress

Austria Trend Hotel Congress, Rakousko, Tyrolsko, Stubai, 1.11.2018, Snídaně

Austria Trend Hotel Congress starstarstarstar

Austria Trend Hotel Congress
Termín:
1.11. – 4.11.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:149506955
5 678 Kč (-32 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Austria Trend Hotel Congress Innsbruck
Imagetexthotel
Hotel Congress se nachází na úpatí tyrolských Alp, v docházkové vzdálenosti od historického centra a výstaviště Innsbrucku, vedle lanovky Nordketten. Pokoje mají elegantní design v kombinaci s dřevem a nabízejí veškeré vybavení moderního hotelu.
Umisteniavzdalenosti
Centrum: Altstadt Innsbruck 1 km, Vlakové nádraží: Hauptbahnhof (hlavní nádraží) Innsbruck 2 km, Autobusová zastávka: Saggen (Haus Begegnung) Innsbruck 10 m, Letiště: Kranebitten Innsbruck 5 km.
Obecnazarizeni
Recepce, Hala / Lobby, WLAN: zdarma, Garáž: platí se na místě Euro 12, - za den, Restaurace, Bar.
Vybavenipokoju
Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Koupelna / WC, Vysoušeč vlasů, Klimatizace, Minibar: platí se na místě, Rádio, Telefon, Satelitní TV, Internet: zdarma přes kabel, Trezor: zdarma.
Typypokojuapartmanu
1 lůžko / sprcha / WC, klasická, 25 m2, 2 lůžka / sprcha / WC, klasický, 25 m2.
Zahrnutodooblastifitnessawellness
Sauna.
Stravovanizahrnuto
Snídaně, Snídaně formou bufetu.
Zahrnuteaktivity
Posilovna.
Deti
Dětská postýlka.
Domacimazlicci
Pouze malí psi do 5 kg, Euro 10, - za den za příplatek na místě bez jídla.
Smiseny
Kreditní karty: Debit Card / EC Card, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Přístupnost pro vozíčkáře: ano, 1 pokoj, Příjezd od: 15:00 hodin, odjezd do: 11:00 hodin.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680. Obchodní značka: Ludor

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK