Ubytování / zájezd: Grauer Bär

Grauer Bär, Rakousko, Tyrolsko, Stubai, 11.10.2018, Snídaně
Grauer Bär
Termín:
11.10. – 14.10.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:149503729
6 876 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Grauer Bär
Imagetexthotel
Hotel se nachází v centru Innsbrucku a je vzdálen 150 metrů od historického starého města s proslulou Zlatou střechou. Nachází se u císařského paláce, Hofkirche, Hofgarten a Státní divadlo. S jedinečným wellness centrem s panoramatickým krytým bazénem v 5. patře, stejně jako saunou a parní lázní se dají dohromady udělat hotel pohodlným moderním městem. Pokoje jsou kompletně nově zrekonstruované a navrženy s osvěžujícími, přátelskými barvami.
Umisteniavzdalenosti
Centrum: Innsbruck 200 m, Vlakové nádraží: Hauptbahnhof (hlavní nádraží) Innsbruck 1 km, Letiště: Innsbruck 4 km.
Obecnazarizeni
Recepce, Hala / Lobby, WLAN: zdarma, Výtah, Parkování: platí se na místě, Euro 14, - za den, Restaurace, Bar, Seminář.
Vybavenipokoju
Dětská postýlka k dispozici jako další lůžkoviny ve všech typech pokojů, vana / sprcha / WC, Vysoušeč vlasů, Klimatizace, Minibar: platí se na místě, Rádio, Telefon, SAT TV, WLAN: zdarma, Trezor: zdarma.
Typypokojuapartmanu
1 lůžko / sprcha / WC, ~ 20 m2, 2-3 lůžka / sprcha / WC, 25 m2.
Zahrnutodooblastifitnessawellness
Krytý bazén, sauna, venkovní vířivka.
Stravovanizahrnuto
Snídaně, Snídaně formou bufetu.
Zahrnuteaktivity
Posilovna.
Deti
Dětská postýlka.
Domacimazlicci
splatné na místě bez jídla.
Smiseny
Kreditní karty: Debit Card / EC Card, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Přístupnost pro vozíčkáře: Ano, Příjezd od: 15:00 hodin, Odjezd: 12:00 hodin.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680. Obchodní značka: Ludor

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK