Ubytování / zájezd: Camping Bella Austria

Camping Bella Austria, Rakousko, Štýrsko, 7.7.2018, Bez stravy
Camping Bella Austria
Termín:
7.7. – 10.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:148833665
1 080 Kč (-0 %)
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Štýrsko - Peterdorf - Bella Austria ****
Popis

ST. PETER AM KAMMERSBERG
Malebné městečko, ležící v samén podhůří vrcholů majestátních Alp v rakouském Štýrsku, je právem přezdíváno zeleným srdcem Rakouska.

Camping BELLA AUSTRIA**** – mobilehomy
Jedinečný 4* Camping Bella Austria se nachází 800 m n. m. v blízkosti malebného městečka St. Peter am Kammersberg v rakouském Štýrsku, přezdívaném zelené srdce Rakouska. Středisko, zasazené do nedotčené přírody, obklopené majestátními vrcholky Alp, zelenými lesy a průzračnými vodami horských jezera bystřin, je ideálním místem rodinné dovolené a pro všechny, kteří chtějí strávit volný čas aktivním odpočinkem. Bella Austria, je opravdovým rájem milovníků panenské přírody a letních aktivit jako jsou cyklistika, nordic walking, pěší turistika a jízda na koni. Má vše, co patří k opravdové dovolené: bazén (v provozu cca 15. 6.–8. 9.), bazén s brouzdalištěm pro děti, vodní mlýnky, lanové průlezky, v hlavní sezóně v zábavním centru každodenní animační programy a wellness (infrasauna, biosauna a finská sauna). Dále jsou tu restaurace, bar, minimarket, minizoo, stolní tenis, TV-místnost, dětské a travnaté fotbalové hřiště. Rozsáhlá síť cyklostezek doplňuje úžasnou destinaci, jež uspokojí nároky veškeré klientely.

WI-FI u recepce zdarma

Zdarma 18–45 €/den Plyn/uhlí 6 km
cca 28 €/hod. 22 km Fotbalové hřiště 50 m 50 m 5 €/2 hod. V kempu 70 m 8 €/hod. 4 € 5 €/2 hod. Zdarma
Ubytování

Mobilehome Classic
MH 2/2+1 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2–4 osoby + 1 dítě do 12 let (max. 60 kg, 150 cm).

Mobilehomy jsou umístěné v zeleni Campingu Bella Austria, v jeho různých částech. Požadavek na umístění v konkrétním mobilehomu je za příplatek.

Stravování

vlastní (v areálu kempu je restaurace s typickou rakouskou kuchyní a bar, obchod s potravinami je ve vesničce St. Peter - cca 2 km)

Doprava

Autobusem MINI cyklobusem od 1.250 Kč + možnost přepravy jízdního kola 400 Kč/ks nebo vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

Fakultativní služby

jízda na koni v údolí Katschtal

golf Kreischberg (cca 22 km od kempu)

rybaření v Katschbachu - denní lístek cca 25 €

tenisové kurty (cca 2 km od kempu)

Red Dull Ring Zeltweg (cca 70 km)

Fakultativní služby se objednávají a hradí v místě pobytu u delegáta CK.

Cena zahrnuje

ubytování v mobilhomech

poplatek za elektřinu, vodu a plyn

pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

dopravu minibusem v termínech 8/7

parkovné v kempu (150 Kč/noc/auto-moto)

pobytovou taxu (1,2 €/os. starší 15 let/den - platba na recepci kempu)

Komplexní pojištění

kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilhome (vratná po předání uklizeného a nepoškozeného mobilhomu)

Svozy
Praha, Přerov, Zlín, Liberec, Mikulov, Hranice na Moravě, Kroměříž, Ostrava, Boskovice, Velká Bíteš, Třebíč, Velké Meziříčí(směr Praha, Jihlava (směr Brno), Lipník nad Bečvou, Olomouc, Vyškov, Jindřichův Hradec, Turnov, Mladá Boleslav, Frýdek-Místek, Nový Jičín (směr Brno), České Budějovice, Prostějov, Uherské Hradiště, Blansko, Pardubice, Jablonec nad Nisou, Svitavy, Hradec Králové, Vysoké Mýto, Letovice, Znojmo, Plzeň, Velké Meziříčí(směr Brno), Brno - Tuřany, Bratislava, Brno - Terminal CK, Jihlava (směr Praha), Brno - Tuřany (svoz PR), Brno - Tuřany (svoz OL), Brno - Tuřany (svoz OV), Nový Jičín (směr Ostrava)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ing. Ladislav Jarý, IČO 16312520. Obchodní značka: Victoria CK - Ing. Ladislav Jarý

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK