Ubytování / zájezd: Gredler

Gredler, Rakousko, Tyrolsko, Tux, Mayrhofen, 3.3.2018, Snídaně
Gredler
Termín:
3.3. – 6.3.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:120662871
2 220 Kč (-0 %)
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Pension Gredler
Ubytování
Vana nebo sprcha/WC, někde sedací souprava.
A: 2 - 3 lůžkový pokoj
Poloha
Rodinný Pension Gredler nabízí příjemnou atmosféru slunečném místě nedaleko centra města Nippach. Centrum 50 m, veřejný krytý bazén Ramsau 2 km, obchody 30 m, nádraží 500 m, letiště Innsbruck 70 km, ledovec Hintertux 30 km, nadmořská výška 600 m, lanovka Hippach 1,5 km, skibus 10 m.
A
Stravování
snídaně formou bufetu, malý se studenými jídly, sýry, džemy, pomerančovým džusem, čajem, kávou a kakaem.
Vybavení
Lyžárna, parkoviště, místnost na snídaně.
Poznámka
Domácí zvířata povolena zdarma na vyžádání.
Minimální počet nocí
3
Cena zahrnuje
za osobu na noc se snídaní, Ceny za osobu
Pořadatelem tohoto zájezdu je TEMPO TOURS Praha s.r.o., IČO 25147111. Obchodní značka: Tempo Tours

Vyplněním a odesláním následujícího formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Zástupce cestovní agentury Vás poté bude informovat o dalším postupu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Po odeslání nezávazné objednávky prověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, nabízenou cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Následně se s Vámi spojíme, potvrdíme rezervaci a po dohodě zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a další nezbytné dokumenty. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Finální cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tedy pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je ubytování typu apartmán / studio apod., pak platí cena za osobu jen při plném obsazení dané jednotky (pokud není výslovně uvedeno jinak).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, atd.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost zpravidla až ca. 5-7 dnů před odletem. Časy dříve zveřejněné jsou pouze orientační a jsou předmětem změn.

Složitá struktura dat zájezdů cestovních kanceláří a jejich následné zpracování může někdy způsobit chybné zobrazení cen, slev či jiných údajů. Snažíme se těmto nedostatkům předejít, ovšem někdy k tomuto zkreslení dojde. Vždy proto finálně platí cena uvedená na závazném dokumentu, tj. smlouvě o zájezdu dané CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK